Çözümlerimiz

Çözümlerimiz2020-09-11T19:15:18+03:00
Kuleli Akademi Arma

Çözüm olarak sunduğumuz şey aslında size yaşatacağımız deneyimler!

Kurumsal gelişiminiz ve tanınırlığınıza katkı sunmak veya bireysel öğrenme yolculuğunuzda size eşlik etmek için tasarladığımız çözümleri dört ana başlık altında topladık.

Eğitimlerimiz; yaşayarak ve bizzat yaparak öğrenmeniz için tasarlanmış atölyelerimiz, daha kısa zamanda özet ve ufuk açıcı bilgiler vermek üzere hazırlanmış mikro eğitimlerimiz ve uzaktan eğitim uygulamaları kapsamında geliştirilmiş çevrim içi (online) eğitimlerimizden oluşmaktadır.

Danışmanlık hizmetimiz ise eğitimlerini de verdiğimiz Hikayeleştirme, Sunum ve Krize Hazırlık başlıkları altında yöneticiler ve ilgili personele sunulmaktadır.

Sayısal tanıtım hizmetlerimiz işletme veya kurumunuzun bilinirliğini, erişilebilirliğini arttırma ve marka hikayenizi oluşturarak hedef müşteri kitlesine ulaşmanızda ihtiyacınız olan sayısal tanıtım, sayısal dönüşüm oranı optimizasyonu, arama motoru görünürlüğü ve rekabet analizi gibi hizmetleri içermektedir.

Konuşma hizmetimiz kapsamında, yüz yüze veya uzaktan (çevrim içi), çeşitli etkinlikler kapsamında, uzmanlık alanlarımızla ilgili konularda konuşmalar gerçekleştiriyoruz. Konuşma içeriği, söz konusu etkinliğin amaçlarına ve izleyicilerin profiline uygun şekilde tasarlanmaktadır.

Eğitim

Yaşayarak Öğrenme Modelini hayata geçirdiğimiz etkileşimli ATÖLYELERİMİZ, zaman sınırlamanız varsa, özet bilgilerle yoğunlaştırılmış bir içerik sunan MİKRO EĞİTİMLERİMİZ ve yüz yüze eğitimin mümkün olmadığı durumlarda etkili bir çözüm olan UZAKTAN EĞİTİMLERİMİZ sizlere ve kurumunuza değer katacaktır.

Yaşayarak Öğrenme Modelini hayata geçirdiğimiz etkileşimli atölyelerimizde konu hakkında ayrıntılı bilgiler bol uygulamayla pekiştirilir ve tüm katılımcıların kendi oluşturduğu ürünleri sunması sağlanır. Diğer katılımcıların ve eğitmenin yapacağı değerlendirmelerle de geri besleme sağlanır.

 • Hikayeleştirme Atölyesi
 • Sunum Sanatı Atölyesi
 • Doğaçlama Tiyatro Atölyesi
 • Krize Hazırlık Atölyesi

Zamanı etkin şekilde kullanarak ekibinizin belli konulardaki farkındalığını ve bilgi düzeyini geliştirmenize yardımcı olmayı amaçlayan bu eğitimi, ister öğle arası, ister iş çıkışı, isterse günün size uygun herhangi bir bölümünde gerçekleştirebiliriz. Maliyet etkin bir çözüm sunan Mikro Eğitimlerle bir yandan günün stresini atarken, diğer yandan da kişisel gelişiminize katkı sağlama olanağı sunuyoruz.

 • Hikayeleştirme Eğitimi
 • Sunum Sanatı Eğitimi
 • Krize Hazırlık Eğitimi

Yüz yüze eğitim için uygun şartların sağlanamadığı durumlarda, çevrim içi (online) olarak gerçekleştirilecek eğitimlerimizle, kurumsal temponun korunması ve ekip üyelerinizin kendilerini geliştirmeye devam etmeleri mümkün olacaktır.

Eğitim konuları için tıklayınız. 

Danışmanlık

Kurumsal veya kişisel HİKAYELEŞTİRME ve SUNUM çalışmalarınız ile KRİZE HAZIRLIK konularında uzman desteğine gereksinim duyarsanız, size uyun olarak tasarlayacağımız danışmanlık süreçleri ile yanınızdayız. Krize Hazırlık kapsamında gerçekleştirilen Masa Başı Tatbikatlar ve Tam Katılımlı Tatbikatlar bu alanda uluslar arası deneyime sahip bir ekip tarafından tasarlanan BENZERSİZ uygulamalardır.

Aşağıdaki başlıklar altında gerçekleştirilecek hikayeleştirme çalışmalarına danışmanlık hizmeti verebiliriz.

 • Kurumsal Hikayeler
 • Liderlik Hikayeleri
 • Strateji Hikayeleri
 • Marka Hikayeleri
 • Kişisel Hikayeler
 • İçerik Üretimi
 • Kurum İçi Sunumlar
 • Üst Yönetim Sunumları
 • Kurumsal Sunumlar
 • Satış ve Pazarlama Sunumları
 • Hikayeleştirme Sunumları
 • Marka Sunumları
 • Kişisel Sunumlar

Üst yönetim ya da tüm ekibin katılacağı Kriz Yönetimi/İş Sürekliliği Yönetimi Tatbikatlarının tasarlanması, uygulatılması ve raporlanması süreçleri uzman danışmanlarımız tarafından yürütülür.

 • Masa Başı Tatbikatları (Table Top Exercises)
 • Tam Katılımlı Tatbikatlar (Full Scale Exercises)

Sayısal Tanıtım Hizmetleri (Dijital Reklam ve Optimizasyon)

İşinizi İnternet üzerinden mi yapıyorsunuz? Ya da pandemi döneminde mecbur kalıp İnternet’e mi taşıdınız? Belki de yolun henüz başındasınız ve İnternet’e taşımayı planlamakla birlikte bunu beraber yürütebileceğiniz güvenilir çözüm ortağını bulamadınız. Bu konuda hikayeniz ne olursa olsun, bizi arayın. Sizi İnternet’in kalabalık dünyasında yalnız bırakmayalım.
Birlikte neler mi yapabiliriz?

 • Rekabetin yoğun olduğu bir pazarda İnternet üzerinden yaptığınız iş ne olursa olsun sizi rakiplerinizin önüne geçirecek analiz ve strateji önerileri geliştirelim. Google, Facebook, Instagram gibi platformlarda yaptığınız sayısal tanıtım kampanyalarınızı bu doğrultuda çatalım. REKLAM YATIRIMINIZIN DÖNÜŞÜM ORANINI YÜKSELTELİM.
 • Ürün satışı için bir e-ticaret siteniz var, ancak satış oranları istediğiniz seviyede değil. Sitenizi birlikte inceleyelim, gelişmeye açık alanları birlikte tespit edelim ve yeniden düzenleyelim. SİTENİZİN DÖNÜŞÜM ORANLARINI İYİLEŞTİRELİM.
 • İnternet’teki işinizi müşteri kitlenize duyurmazsanız satış yapamazsınız. İşinizin İnternet üzerinden tanıtımını birlikte yürütelim. İster mahallemizin çilingiri olun ister son moda el işi takılar üretip satın. Her iş modeli için uygun ve hesaplı çözüm önerilerimizle ŞİRKET VEYA GİRİŞİMİNİZİN GÖRÜNÜRLÜĞÜNÜ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARTALIM (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU).
 • “BRICK & MORTAR” MANTIĞIYLA SOKAKTAKİ İŞİNİZİ İNTERNET’E TAŞIYACAK KOMPLE ÇÖZÜMLERİ ÜRETİP TESLİM EDELİM. Yaptığımız işin arkasında durmaya devam etmeyi bir prensip olarak kabul ettiğimizden her türlü ihtiyaç anında da yanınızda olmaya devam edelim.
 • SOSYAL MEDYA PLATFORMLARINDA (ÖRNEĞİN INSTAGRAM ÜZERİNDEN) ÜRÜNLERİNİZİN REKLAMINI BİRLİKTE YAPALIM.
 • GOOGLE ARAMA MOTORUNDA SUNDUĞUNUZ ÜRÜN VEYA HİZMET ARANDIĞINDA İLK SIRADA ÇIKMANIZA YARDIMCI OLALIM.

Sihir gibi değil mi? Gelin, İnternetin büyülü dünyasında daha neler yapabileceğimizi konuşalım.

Konuşma

Yüz yüze veya uzaktan (çevrim içi), çeşitli etkinlikler kapsamında, uzmanlık alanlarımızla ilgili konularda KONUŞMALAR gerçekleştiriyoruz. Konuşma içeriği, söz konusu etkinliğin amaçlarına ve izleyicilerin profiline uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Konuşma Konularından Bazıları:

 • Yarım Ölçü Hikaye: Hikayeleştirme Neyi Değiştirebilir?
 • Sunum Problemi Nasıl Sunum Sanatına Dönüştürülür?
 • Krizin Aşısı Var mı? Krize Hazırlık ve Kriz Esnasında Liderlik
 • Stratejiden Mikro Stratejiye Liderlik
 • Doğru Karar/Yanlış Karar: Liderler İçin Karar Verme ve Problem Çözme

Katılımcı Yorumları

Özlem Atamer

“Beklentimin çok üstünde bir eğitimle karşılaştım. Hikayeleştirme eğitiminde yaşayarak ve yaparak öğrendiklerimizle farkındalığımız arttı. Sunum eğitiminde ise iyi sunum yaptığımızı düşünmemize rağmen ne kadar mekanik hareket ettiğimizi anladık. Ortaya çıkan muhteşem güzel eğitim için hem katılımcı arkadaşlarıma, hem eğitmenlerime çok teşekkürler.”

-Doğaçlama Tiyatro, Hikayeleştirme, Sunum Sanatı Atölyesi-

Özlem AKYÜZ ATAMER
Hukuk İşleri Direktörü, Kale Holding

Gamze Nurluoğlu

“Harika bir iki gün geçirdik. Her popüler kavram gibi hikayeleştirmenin de içi boşaltıldı ama iyi uygulandığında çok değerli ve 2020 içerikte hikaye dönemi. Nuri Bey, tam olması gerektiği gibi anlattı. Kafa karıştırmadan, neyin nasıl uygulanacağını anlatarak. Hatta uygulamalar yaptırarak. Bilmek başka, sunmak çok başka her zaman. Murat Bey’i dinlerken kendi sunumlarımdaki bazı hatalar gözümün önünden şerit gibi geçti. Bir sonrakini ne zaman bilmiyorum ama bence ilk atölyeye katılmalısınız.”

-Doğaçlama Tiyatro, Hikayeleştirme, Sunum Sanatı Atölyesi-

Gamze NURLUOĞLU
Dijital Marka Direktörü

Yasemin Karakaya

“Ben bir çok eğitime katılmış birisi olarak bu eğitimi diğer eğitimlerden çok başka bir yere koydum. Ben kendi hayatıma uygulayabileceğim çok şey öğrendim. Dilerim katılacak arkadaşlar da kendi hayatlarına değer katarlar bu eğitimle. Çok büyük bir emek var burda, herkesin bu emeği görmesini çok arzu ediyorum. Çok teşekkür ederim.”

-Doğaçlama Tiyatro, Hikayeleştirme, Sunum Sanatı Atölyesi-

Yasemin KARAKAYA
Yazar, Eğitmen

Sevil Çerçi

“Bu eğitime katılma amacım, burada öğrendiklerimi uygulayarak kendi eğitimlerimi daha renkli ve çekici hale getirebilmekti. Doğaçlama Tiyatro, Hikayeleştirme ve Sunum Sanatı Atölyelerinde öğrendiklerimle bunu amacıma ulaştığımı düşünüyorum. Emeği geçenlere teşekkür ederim. ”

-Doğaçlama Tiyatro, Hikayeleştirme, Sunum Sanatı Atölyesi katılımcısı-

Sevil ÇERÇİ
Eğitmen

Levent Çağlar

“Verimli bir eğitimdi. Sosyal yaşantımda ve iş hayatımda kullanacağım bir çok bilgi kazandım. Bunları içselleştirerek hayatıma uygulayacağım. Herkesin bu eğitimi almasını tavsiye ederim.”

-Doğaçlama Tiyatro, Hikayeleştirme, Sunum Sanatı Atölyesi katılımcısı-

Levent ÇAĞLAR
Grup Yöneticisi, Itelligence Türkiye

katılımcı yorum

“Sunum yaparken ne çok hata yapıyormuşuz meğer… Hikayeleştirmenin önemini kavratarak, bizleri bu sanatın bir uygulayıcısı olma yönünde zenginleştirdiğiniz için teşekkürler. Çok keyifli ve verimli bir atölye çalışmasıydı. Kuleli Akademi’yi ve sizleri tanıdığım için çok memnun oldum. Başarılı çalışmalarınızın devamı dileğiyle.”

-Doğaçlama Tiyatro, Hikayeleştirme, Sunum Sanatı Atölyesi-

F. Aybike DEMİRTOLA
İşletme Yüksek Lisans Öğrencisi

Sıkça Sorulan Sorular

Sayısal tanıtım ne demektir?2020-09-11T18:34:50+03:00

Sayısal tanıtım, firmanız ya da ürünlerinizin sayısal ortamlar üzerinden tanıtımlarının yapılmasıdır. Örneğin işyeri ya da ürün reklamlarınızın arama sonuçları sayfasında, haritalarda, eposta sayfalarında, veya YouTube gibi video sayfalarında gösterilmesidir. Böylelikle firma reklamlarınız;

 • Masaüstü bilgisayarlarda,
 • Tabletlerde,
 • Cep telefonlarında ve
 • Akıllı televizyonlarda gösterilir.
Dijital reklam ne demektir?2020-09-11T18:53:04+03:00

Dijital reklam; firma ya da ürünlerinizin sokak tabelaları, ilan panoları, ışıklı totemler gibi fiziki reklam araçları yerine günlük olarak kullandığımız cep telefonu, bilgisayar, tablet ve hatta akıllı televizyonlarda gösterilenidir.

Google, Facebook, Instagram vb. platformlar kendi alanlarında ücret karşılığında firmanızın tanıtımını yapmanıza imkan vermektedir. Bunlar dijital reklam olarak anılmaktadır.

Arama motoru optimizasyonu ne demektir?2020-09-11T18:53:12+03:00

Arama motoru optimizasyonu, sitenizin içeriğinin arama motorlarında sunulan arama sonuçları sıralamalarında daha üst konumda yer almasını sağlamak maksadıyla yapılan iyileştirmelerdir. SEO ya da “search engine optimization” diye de bahsedilir.

Sitenize gelen ziyaretçi trafiğini reklam masrafı yapmadan artırma imkanı olduğu için önemsenmektedir.

Dönüşüm oranı ne demektir?2020-09-11T18:53:21+03:00

Dönüşüm oranı, işinizi ya da ürününüzü tanıttığınız internet sitenize gelen trafik içinden kazandığınız gerçek satış ya da aldığınız sipariş / müşteri sayısının orantısal olarak ifadesidir. Sitenizin dönüşüm oranının yükesltilmesi, reklam masrafı yapmadan cironuzun yükselmesi anlamına geldiği için önem taşımaktadır.

Dönüşüm oranı optimizasyonu nedir?2020-09-11T18:53:35+03:00

Dönüşüm oranı optimizasyonu, sitenizin dönüşüm oranınının artırılması demektir. Dönüşüm oranını ne kadar artırırsanız, sitenize gelen ziyaretçi sayısını değiştirmeden daha fazla müşteri / satış / ciro elde etme şansını yakalarsınız.

Sayısal reklam çeşitleri nelerdir?2020-09-11T18:53:43+03:00

Sayısal reklam çeşitleri, kullanılan platforma göre farklılık gösterse de genel olarak şu şekilde sınıflandırılabilir:

 • Arama motoru reklamları,
 • Görüntülü reklamlar (banner reklamlar diye de geçer),
 • Video reklamları,
 • E-ticaret sitenizin ürün kataloğu üzerinden hazırlanan ürün satış reklamları,
 • Yukarıdakilerin tamamı ya da bir kısmı ile oluşturulan karma reklamlar.

Eğitimlerimizden Görüntüler

ÇEVRİM İÇİ EĞİTİMLER

Kuleli Akademi

Büyükdere cd. Emlak Blokları A-2 No.33/4

Levent / İstanbul

Phone: +90 212 318 01 93

Fax: +90 212 275 75 35

Web: www.kuleliakademi.com

Son Yazılar

Go to Top