Kuleli Akademi Arma

“Bir insan olmak,
anlatılacak bir hikayeye sahip olmaktır.”

-Karen Blixen

Biz lise arkadaşlarıyız. Çocuk yaşta tanıştık, kaynaştık. Sonra büyüdük, iş yaşamına atıldık. Her birimiz farklı yerlerde çok çalıştık, çok yorulduk ama en çok da öğrendik. Seneler sonra yollarımız yeniden kesiştiğinde, bir kenarda oturup bulmaca çözmektense heybelerimizde biriktirdiğimiz onca şeyi paylaşmamız gerektiğine karar verdik. Sizlere farklı deneyimler yaşatacak eğitimler tasarlayıp sunmaya başladık. Genç arkadaşlarımızla gönüllü etkinliklerde bir araya gelmeye, onlara hikayelerimizi anlatmaya çabaladık. En önemlisi de çocukluk hayallerimizi bize rehberlik etmeleri için özgür bıraktık.

Ne dersiniz? Fena mı etmişiz?

Neden Kuleli Akademi’yi Seçmelisiniz?

Kuleli Akademi olarak, yaptığımız işi seviyoruz ve tüm insanlık ailesi için değer yaratmaya, bu değeri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bizim için fatura kesmekten daha önemli bir şey var: Sizlerin dostluğunu kazanmak.
İşte size, kurumsal ve bireysel eğitim ya da danışmanlık ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere Kuleli Akademi’yi seçmek için birkaç iyi neden:

  • Kişisel gelişim formüllerine inanmayız; herkes özeldir ve kendini nasıl geliştireceğini öğrenmeye odaklanmalıdır. Bizim görevimiz tam burada başlar.
  • Eğitmenin anlattığı, katılanların dinlediği, tek düze, sıradan eğitimler yapmayız.
  • Her eğitimin içeriği, katılımcı profiline uygun olarak yeniden tasarlanır.
  • Eğitimler, herkesin serbestçe katkıda bulunduğu, bol etkileşimli ve uygulamalı atölyeler şeklinde sunulur.
  • Eğitimin etkinliğini artırmak için Doğaçlama Tiyatro egzersizlerinden yararlanırız.
  • Danışmanlık verdiğimiz konular, eğitimini verecek kadar uzmanı olduğumuz konulardır.
  • Kurumunuzu ve ekibinizi tanıyarak en doğru önerilerde bulunmak için sizi yakından tanımaya önem veririz.
  • Eğitim bittikten sonra, sonuçları görmek ve katılımcılarda hedeflenen davranış değişikliklerinin gerçekleşip gerçekleşmediğini anlamak için ücretsiz izleme ziyaretleri gerçekleştiririz.
  • Hazırladığımız Sayısal Tanıtım Kampanyaları, sizi İnternette, rakiplerinizin önüne geçirerek firmanızın ve ürününüzün bilinirliğini artırmayı ve Dönüşüm Oranlarını yükseltmenizi sağlar.
  • Krize Hazırlık ve İş Sürekliliği Yönetimi kapsamında çok önemli bir yer tutan Masa Başı Tatbikatlar ve Tam Katılımlı Tatbikatlar konusunda uluslar arası deneyime sahip uzman bir kadroya sahibiz.

Farkımız

YAKLAŞIM

Eğitim verilmez, alınır. Bu yüzden baş rol sizlere aittir. Sizin ihtiyaçlarınız ve öncelikleriniz bizim üreteceğimiz çözümlerin çıkış noktasıdır.

YÖNTEM

Yaşayarak Öğrenme Modelini benimsediğimiz için eğitimlerimizi ATÖLYE şeklinde, karşılıklı etkileşimli ve bol uygulamalı olarak icra ederiz.

UYGUNLUK

Her eğitimin içeriğinin size uygun olması için uğraşırız. Hazır, standart çözümler değil, tam olarak sizin ihtiyacınızı karşılayacak çözümler sunarız.

SÜREKLİLİK

Eğitim sonrası iletişimimizi sürdürerek sonuçları görmeye, gereken tedbirleri geliştirerek eğitim çıktılarının sürdürülebilirliğini sağlamaya çalışırız.

Yaşayarak Öğrenme Modelimiz

YAŞA

Dokunun, koklayın, bakın, görün, sökün, takın, yazın, çizin, yırtıp atın. Yeniden başlayın. Hata yapmaktan korkmadan bizzat yaşayarak deneyimleyin.

ÖĞREN

Hiç bitmeyen bir öğrenme yolculuğuna çıkın. Deneyimlediklerinizden çıkardığınız sonuçları inceleyin, doğrusunu anlayın, farkına varın ve nasıl yapılacağını öğrenin.

UYGULA

Öğrendiklerinizi cesaretle uygulayın, yine hata yaparsanız hatalarınızdan ders alın ve daha iyi sonuçlar için kendinizi motive edin. Uygulamaktan vazgeçmeyin.

Ekibimiz

“Biz lise arkadaşlarıyız” demiştik. Kuleli Akademi’nin ekip ruhunu oluşturan bu arkadaşlık ve güçlü bağ sayesinde topluma ve insanlara yararlı işlere imza atmak için içtenlikle çabalıyoruz. İş toplantıları değil, arkadaş söyleşileriyle çözüm ararız sorunlara. Bizim mali hedeflerimiz değil ‘fayda’ hedeflerimiz vardır. Ne kadar faydalı olursak o kadar mutlu oluruz çünkü.

Herhangi birimizi arkada bırakmayacağımız gibi, hikayesini bizim hikayemize katan hiçbir dostumuzu da bırakmayız. Sunduğumuz hizmetin sonuçlarının işe yarayıp yaramadığını takip ederiz, gerekliyse destek veririz.

Kuleli Akademi Ekibi olarak hikayemize katıldığınız için teşekkür ederiz.

Kuleli Akademi Ekibi

Kuleli Akademi’nin etkinliklerinden haberdar olmak için bültenimize abone olabilirsiniz.

Gereksiz e-posta göndermeyiz. Bilgilerinizi üçüncü kişi ve kuruluşlara pazarlamayız.